• Super USER Członek
 • 408 Wpisy
 • 304 Zdjęcia
 • 3 Filmy
 • Mężczyzna
 • 24/09/1960
 • Obserwowany(a) przez 31 Ludzie
Ostatnie aktualizacje
 • No dobra nie można tak tego zostawić i trzeba działać !
  No dobra nie można tak tego zostawić i trzeba działać !
  Super
  Like
  6
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 309 Wyświetlenia
 • Moi Drodzy ! Jeżeli chcemy aby nadal Locusmind nam służył i się rozwijał musimy go wspierać. Utrzymanie niestety kosztuje bo serwera i domeny nikt za darmo nie da. Trudno też aby Twórca naszego Portalu społecznościowego sam wszystko opłacał by inni się wesoło bawili Jego kosztem. Co miesiąc boryka się z tym samym problemem - czy będzie miał środki na utrzymanie portalu. Na Locusie trochę ludzi jest więc jaki problem by każdy wpłacił po 20zł raz w miesiącu. To równowartość paczki papierosów. Ujmy w finansach aż takiej nie przyniesie. Pomóżmy i Jemu i sobie. To taka moja prośba do Was.
  Moi Drodzy ! Jeżeli chcemy aby nadal Locusmind nam służył i się rozwijał musimy go wspierać. Utrzymanie niestety kosztuje bo serwera i domeny nikt za darmo nie da. Trudno też aby Twórca naszego Portalu społecznościowego sam wszystko opłacał by inni się wesoło bawili Jego kosztem. Co miesiąc boryka się z tym samym problemem - czy będzie miał środki na utrzymanie portalu. Na Locusie trochę ludzi jest więc jaki problem by każdy wpłacił po 20zł raz w miesiącu. To równowartość paczki papierosów. Ujmy w finansach aż takiej nie przyniesie. Pomóżmy i Jemu i sobie. To taka moja prośba do Was.
  Like
  Super
  4
  0 Komentarze 1 Udostępnienia 679 Wyświetlenia
 • Smutne to jest ale niestety prawdziwe. Ludzie stali się wrogami względem siebie. TV , internet , media zrobiły im papkę z mózgu. Staliśmy się takimi jakby Zombi nastawionymi na ,, Daj " i pozbawionymi racjonalnego myślenia. Nie liczymy się z konsekwencjami wyborów. Myślących inaczej krzyżujemy,piętnujemy,opluwamy. Jad wylewa się jak lawa z wulkanu. Nie potrafimy zrozumieć że i tak jedziemy wszyscy na jednej i tej samej furze gnoju który serwują nam Ci którzy rządzą. Tylko razem możemy zmieniać to zło. W rozsypce zło zmieni Nas !
  Smutne to jest ale niestety prawdziwe. Ludzie stali się wrogami względem siebie. TV , internet , media zrobiły im papkę z mózgu. Staliśmy się takimi jakby Zombi nastawionymi na ,, Daj " i pozbawionymi racjonalnego myślenia. Nie liczymy się z konsekwencjami wyborów. Myślących inaczej krzyżujemy,piętnujemy,opluwamy. Jad wylewa się jak lawa z wulkanu. Nie potrafimy zrozumieć że i tak jedziemy wszyscy na jednej i tej samej furze gnoju który serwują nam Ci którzy rządzą. Tylko razem możemy zmieniać to zło. W rozsypce zło zmieni Nas !
  Like
  Super
  5
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 533 Wyświetlenia
 • Tak to prawda o czym świadczy poprzedni wpis. Dobry humor to podstawa. Panika to złe emocje które trują środowisko jak syf z Czarnobyla. Po co tracić energię i wściekać się na coś na co nie ma się wpływu? Dziś machanie szabelką na nikim wrażenia nie zrobi. Do tego potrzebna jest siła i spryt oraz odwaga. Społeczeństwo jest otumanione jak chłopi w kołchozach za czasów Bieruta. Może i pokątnie się i buntują ale taki bunt psu na budę. Więc po co się wkurzać? To bez sensu więc żyj Przyjacielu dobrym humorem i bądz dla innych miły bez jadu. Miłego Dnia Wszystkim moim Przyjaciołom. Wrogom też tego życzę bo na pewno jacyś są .
  Tak to prawda o czym świadczy poprzedni wpis. Dobry humor to podstawa. Panika to złe emocje które trują środowisko jak syf z Czarnobyla. Po co tracić energię i wściekać się na coś na co nie ma się wpływu? Dziś machanie szabelką na nikim wrażenia nie zrobi. Do tego potrzebna jest siła i spryt oraz odwaga. Społeczeństwo jest otumanione jak chłopi w kołchozach za czasów Bieruta. Może i pokątnie się i buntują ale taki bunt psu na budę. Więc po co się wkurzać? To bez sensu więc żyj Przyjacielu dobrym humorem i bądz dla innych miły bez jadu. Miłego Dnia Wszystkim moim Przyjaciołom. Wrogom też tego życzę bo na pewno jacyś są .
  Like
  Super
  2
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 610 Wyświetlenia
 • Po co mam żreć robale serwowane przez eurokołchoz jak mogę jeść krajowe np. Dżownicę wykopaną w ogrodzie, czy robaka gnojaka albo larwę muchy. Rodzime robale są smaczniejsze i tłustrze niż kołchozowy szajs. Cudze chwalicie a swego nie znacie. Dobre bo Polskie.
  Po co mam żreć robale serwowane przez eurokołchoz jak mogę jeść krajowe np. Dżownicę wykopaną w ogrodzie, czy robaka gnojaka albo larwę muchy. Rodzime robale są smaczniejsze i tłustrze niż kołchozowy szajs. Cudze chwalicie a swego nie znacie. Dobre bo Polskie.
  Haha
  Like
  4
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 440 Wyświetlenia
 • Hm..... ciekawe gdzie podziały się te kosmiczne pozaziemskie stworzenia jak Reptilianie i inne takie tam dziwadła które miały niby przyjść z pomocą nam uciśnionym ziemianom poprzez Gady. Jakoś nic od 2 lat nie widzę a Ci co wyznawali te teorie jakoś milczą lub zajęli się inną tematyką jak np. ziołami .... Jeżeli my sobie sami nie pomożemy to żaden kosmita, człeko - jaszczur czy inny słonio - muł z obcej cywilizacji nam nie pomoże.
  Hm..... ciekawe gdzie podziały się te kosmiczne pozaziemskie stworzenia jak Reptilianie i inne takie tam dziwadła które miały niby przyjść z pomocą nam uciśnionym ziemianom poprzez Gady. Jakoś nic od 2 lat nie widzę a Ci co wyznawali te teorie jakoś milczą lub zajęli się inną tematyką jak np. ziołami .... Jeżeli my sobie sami nie pomożemy to żaden kosmita, człeko - jaszczur czy inny słonio - muł z obcej cywilizacji nam nie pomoże.
  Haha
  2
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 744 Wyświetlenia
 • Dzień dobry się z Wami ! Na początek dnia oczywiście tradycyjnie kawka by się rozbudzić. A potem ułożyć sobie plan dnia. To będzie dobry i piękny dzień którego i Wam życzę !
  Dzień dobry się z Wami ! Na początek dnia oczywiście tradycyjnie kawka by się rozbudzić. A potem ułożyć sobie plan dnia. To będzie dobry i piękny dzień którego i Wam życzę !
  Like
  Super
  4
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 515 Wyświetlenia
 • Niestety mój ogrodowy kącik kawowy nie wytrzymał potyczki z wiatrem i runął . Nie pomogły nawet drewniane słupy które podtrzymywały stelaż. Cała konstrukcja okazała się za lekka. Wczoraj uporządkowałem te zgliszcza. Stelaż został pocięty gumówką i pewnie rurki posłużą za podpórki do kwiatów. Poszycie dachu przyda się na ryby jako ochrona przed deszczem w razie potrzeby. Posłużył mi rok. Teraz pora na zakup czegoś mocniejszego i pózniejsze wzmocnienie konstrukcji kantówkami 70x70mm okotwionymi i zalanymi betonem. Stelaż będzie przymocowany do kantówek za pomocą śrub . Słowem konstrukcja będzie nie do ruszenia - chyba że pieprznie w nią rakieta towarzysza Putina.
  Niestety mój ogrodowy kącik kawowy nie wytrzymał potyczki z wiatrem i runął . Nie pomogły nawet drewniane słupy które podtrzymywały stelaż. Cała konstrukcja okazała się za lekka. Wczoraj uporządkowałem te zgliszcza. Stelaż został pocięty gumówką i pewnie rurki posłużą za podpórki do kwiatów. Poszycie dachu przyda się na ryby jako ochrona przed deszczem w razie potrzeby. Posłużył mi rok. Teraz pora na zakup czegoś mocniejszego i pózniejsze wzmocnienie konstrukcji kantówkami 70x70mm okotwionymi i zalanymi betonem. Stelaż będzie przymocowany do kantówek za pomocą śrub . Słowem konstrukcja będzie nie do ruszenia - chyba że pieprznie w nią rakieta towarzysza Putina.
  Haha
  3
  2 Komentarze 0 Udostępnienia 599 Wyświetlenia
 • I znów nowy dzień w tym smętnym jak dupa Fidiasza kraju gdzie już od rana widzisz tę sejmową śmietankę o uśmiechu złamanego kłosa i ilorazem inteligencji równej temu warzywu. Ale co tam. Przeżyjemy i tych pajacy skoro komunę przeżyliśmy. Normalnym życzę Miłego Dnia a tym ,, normalnym inaczej " trochę mózgu.
  I znów nowy dzień w tym smętnym jak dupa Fidiasza kraju gdzie już od rana widzisz tę sejmową śmietankę o uśmiechu złamanego kłosa i ilorazem inteligencji równej temu warzywu. Ale co tam. Przeżyjemy i tych pajacy skoro komunę przeżyliśmy. Normalnym życzę Miłego Dnia a tym ,, normalnym inaczej " trochę mózgu.
  Haha
  Like
  3
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 562 Wyświetlenia
 • Fantastyczny wykon ! https://youtu.be/Xvg0mjPaFtM
  Fantastyczny wykon ! https://youtu.be/Xvg0mjPaFtM
  Like
  Super
  4
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 566 Wyświetlenia
Więcej artykułów