• Super USER Członek
 • Mężczyzna
 • 24/09/1960
 • Obserwowany(a) przez 28 Ludzie
Ostatnie aktualizacje
 • Lepiej chuchać na zimne bo nie wiadomo co wydarzyć się jeszcze może.... zabezpieczyłem się w latarki, świeczki,power banki solarne oraz wodę. Różnie być może.
  Lepiej chuchać na zimne bo nie wiadomo co wydarzyć się jeszcze może.... zabezpieczyłem się w latarki, świeczki,power banki solarne oraz wodę. Różnie być może.
  Like
  1
  0 Komentarze 0 Udostępnienia 98 Wyświetlenia
 • Polska Vs Argentyna i ciut resetu . Flaszeczka zacnego trunku jest a więc można się zrelaksować mimo emocji. Panowie zagrajcie dobry mecz.
  Polska Vs Argentyna i ciut resetu . Flaszeczka zacnego trunku jest a więc można się zrelaksować mimo emocji. Panowie zagrajcie dobry mecz.
  Like
  1
  2 Komentarze 0 Udostępnienia 535 Wyświetlenia
 • Prześledziłem sobie co królowało na Polskich stołach w Wigilię przed II WŚ . Otóż był to Jesiotr , Sandacz i Szczupak. Karp pojawił się dopiero po II WŚ. Podejrzewam że nastąpiło to wraz z ruskim najazdem. Pewnie też był i śledz ale to raczej mój domysł. Ostatni Jesiotr w Polsce został złowiony bodajże w Wiśle w 1947 roku.
  Prześledziłem sobie co królowało na Polskich stołach w Wigilię przed II WŚ . Otóż był to Jesiotr , Sandacz i Szczupak. Karp pojawił się dopiero po II WŚ. Podejrzewam że nastąpiło to wraz z ruskim najazdem. Pewnie też był i śledz ale to raczej mój domysł. Ostatni Jesiotr w Polsce został złowiony bodajże w Wiśle w 1947 roku.
  Haha
  Love
  3
  1 Komentarze 0 Udostępnienia 229 Wyświetlenia
 • W Nas siła !
  W Nas siła !
  Love
  3
  1 Komentarze 0 Udostępnienia 220 Wyświetlenia
 • Nie będzie już powrotu do cen węgla jakie były. To mówi otwarcie ta partia która mieni się Prawem i Sprawiedliwością. I nie ma też mowy o 15 emeryturze - chyba że PiS wygra wybory ! To jawny szantaż. Te gnoje powinni zgnić w kamieniołomach za to co zrobili z tym krajem i co zafundowali nam wszystkim. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to rozwiązanie jedyne i drastyczne czyli siłowe odebranie tym gnojom władzy. Innego nie ma !
  Nie będzie już powrotu do cen węgla jakie były. To mówi otwarcie ta partia która mieni się Prawem i Sprawiedliwością. I nie ma też mowy o 15 emeryturze - chyba że PiS wygra wybory ! To jawny szantaż. Te gnoje powinni zgnić w kamieniołomach za to co zrobili z tym krajem i co zafundowali nam wszystkim. Jedyne rozwiązanie jakie widzę to rozwiązanie jedyne i drastyczne czyli siłowe odebranie tym gnojom władzy. Innego nie ma !
  Love
  Sad
  5
  2 Komentarze 0 Udostępnienia 64 Wyświetlenia
 • Normalnie odechciewa się Świąt. Płaty z karpia w Szkopskim Lidlu po 70zł/kg. Narodzie głosujący na Pis nie wstyd Ci ? Liż dalej kaczą dupę !
  Normalnie odechciewa się Świąt. Płaty z karpia w Szkopskim Lidlu po 70zł/kg. Narodzie głosujący na Pis nie wstyd Ci ? Liż dalej kaczą dupę !
  Angry
  Love
  2
  4 Komentarze 0 Udostępnienia 32 Wyświetlenia
 • To były dopiero zasrane czasy ..... :) a jaka była walka o ten sracz papier ... po prostu towar De Lux aż dupa nie jednego bolała od tego prawie ściernego gówna. Lepsza była Trybuna Ludu tylko trzeba było uważać aby ,, jajec '' sierpem nie podciąć :) Z pozdrowieniami dla [Mind]
  To były dopiero zasrane czasy ..... :) a jaka była walka o ten sracz papier ... po prostu towar De Lux aż dupa nie jednego bolała od tego prawie ściernego gówna. Lepsza była Trybuna Ludu tylko trzeba było uważać aby ,, jajec '' sierpem nie podciąć :) Z pozdrowieniami dla [Mind]
  Haha
  2
  3 Komentarze 0 Udostępnienia 37 Wyświetlenia
 • Szpital dla Vipów a Ty ciemna hołoto zdychaj pod płotem.... Trza pogonić tę PIS bandę !
  Szpital dla Vipów a Ty ciemna hołoto zdychaj pod płotem.... Trza pogonić tę PIS bandę !
  Angry
  Love
  2
  0 Komentarze 1 Udostępnienia 18 Wyświetlenia
 • Kaczy Car powiedział TAK i będzie 15 emerytura...... ja poczekam na 88 emeryturę. Jednak wątpliwe bym jej doczekał bo za chwilę i tak w tym kraju będzie wielkie gówno i zostaną na nim tylko muchy :)
  Kaczy Car powiedział TAK i będzie 15 emerytura...... ja poczekam na 88 emeryturę. Jednak wątpliwe bym jej doczekał bo za chwilę i tak w tym kraju będzie wielkie gówno i zostaną na nim tylko muchy :)
  Haha
  Like
  3
  0 Komentarze 1 Udostępnienia 27 Wyświetlenia
 • Reklamy to kisiel z mózgu..... Opokan, Travisto,Voltaren, Desmoxan,Magnefar, NeoMag i inne wynalazki pomagają tyle co Rozdupan i Sralutex .Skuteczny środek na odmóżdżenie gawiedzi i skuteczny sposób na wypływ gotówki z kieszeni naiwnych baranów wierzących w magię skuteczności gówna które jest reklamowane czytaj nieskuteczne. Jak widzę tego babsztyla od Neomag Cardio to mam ochotę tę babę kopnąć tak w dupę by jej ten Neomag wyszedł oczami
  Reklamy to kisiel z mózgu..... Opokan, Travisto,Voltaren, Desmoxan,Magnefar, NeoMag i inne wynalazki pomagają tyle co Rozdupan i Sralutex .Skuteczny środek na odmóżdżenie gawiedzi i skuteczny sposób na wypływ gotówki z kieszeni naiwnych baranów wierzących w magię skuteczności gówna które jest reklamowane czytaj nieskuteczne. Jak widzę tego babsztyla od Neomag Cardio to mam ochotę tę babę kopnąć tak w dupę by jej ten Neomag wyszedł oczami
  Like
  Love
  Haha
  Angry
  5
  1 Komentarze 0 Udostępnienia 21 Wyświetlenia
Więcej artykułów