XI CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ,, PIŁKARZE DZIECIOM '' 2022
Grudzień
3
3 Grudzień 08:00 AM do 3 Grudzień 09:00 PM
Jest to Turniej Charytatywny który został utworzony w 2009 roku. Jego ideą jest pomoc i wsparcie dla dzieci bardzo chorych których stan zdrowia nie rokuje najlepiej a nie rzadko kończy się odejściem. To wydarzenie Charytatywne z którego całkowity dochód przekazywany jest rodzicom dziecka. W tym dniu rywalizują z sobą na Hali zespoły piłkarskie Kobiece i męskie oraz 2 zespoły Gwiazd. Ale nie tylko rywalizacja sportowa ma miejsce. W trakcie tej całodniowej imprezy odbywają się też występy muzyczne oraz atrakcyjne pokazy. Podczas Turnieju odbywają się też licytacje pamiątek nie tylko sportowych ale i innych wartościowych gadżetów. Cegiełka wstępu kosztuje 10zł. A impreza jest całodniowa zatem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serdecznie zapraszam jako Organizator Główny Turnieju Charytatywnego !
Ostatnie aktualizacje
 • Nasza Amelka na którą Organizuję ten Turniej jest pogodnym dzieckiem mającym swój świat. Amelka nigdy nie będzie zdrowa w 100% . Obecnie ma 4 latka. Jej umysł funkcjonuje nie jak u dziecka 4 letniego ale jak u dziecka 9 miesięcznego. Amelka jeszcze nie mówi tylko wydaje z siebie dzwięki dla siebie zrozumiałe i zrozumiałe dla swoich rodziców którzy wkładają wiele trudu w przystosowanie dziecka do życia. Amelka również posiada dysfunkcję ruchu. Jeszcze rok temu nie siadała,nie stała,nie chodziła i nie potrafiła przewrócić się sama z boku na bok. Upór rodziców i rehabilitacja zrobiły swoje ! Dziś Amelka sama stoi,biega i jak każde dziecko broi. Dlatego też wybraliśmy Ją na beneficjentkę naszego Turnieju. Wszystkie środki finansowe jakie pozyskamy z wejściówek oraz Licytacji przekażemy rodzicom na wsparcie leczenia Amelki. Jeden turnus rehabilitacyjny to koszt 6000 - 7000 tyś. zł. Dobro wraca. Jednak nasz Turniej dla Amelki powinien odbyć się w 2020 roku . Przełożyliśmy go na 2021 . Jak wiadomo to co niby panuje i te wszystkie obostrzenia były i są tego efektem. Ale wierzę i nie tylko ja że w 2022 roku Turniej się odbędzie ! Serdecznie zapraszam Wszystkich czy to do udziału czy po prostu na trybuny. Każdy tutaj na pewno znajdzie coś dla siebie !
  Nasza Amelka na którą Organizuję ten Turniej jest pogodnym dzieckiem mającym swój świat. Amelka nigdy nie będzie zdrowa w 100% . Obecnie ma 4 latka. Jej umysł funkcjonuje nie jak u dziecka 4 letniego ale jak u dziecka 9 miesięcznego. Amelka jeszcze nie mówi tylko wydaje z siebie dzwięki dla siebie zrozumiałe i zrozumiałe dla swoich rodziców którzy wkładają wiele trudu w przystosowanie dziecka do życia. Amelka również posiada dysfunkcję ruchu. Jeszcze rok temu nie siadała,nie stała,nie chodziła i nie potrafiła przewrócić się sama z boku na bok. Upór rodziców i rehabilitacja zrobiły swoje ! Dziś Amelka sama stoi,biega i jak każde dziecko broi. Dlatego też wybraliśmy Ją na beneficjentkę naszego Turnieju. Wszystkie środki finansowe jakie pozyskamy z wejściówek oraz Licytacji przekażemy rodzicom na wsparcie leczenia Amelki. Jeden turnus rehabilitacyjny to koszt 6000 - 7000 tyś. zł. Dobro wraca. Jednak nasz Turniej dla Amelki powinien odbyć się w 2020 roku . Przełożyliśmy go na 2021 . Jak wiadomo to co niby panuje i te wszystkie obostrzenia były i są tego efektem. Ale wierzę i nie tylko ja że w 2022 roku Turniej się odbędzie ! Serdecznie zapraszam Wszystkich czy to do udziału czy po prostu na trybuny. Każdy tutaj na pewno znajdzie coś dla siebie !
  3
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • 3
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
Więcej artykułów