Leszek Korcz
 • 7 ludzie to lubią
 • History and Facts
Przypięty post
Nazwa strony nawiązuje do globalnego ruchu wolnych ludzi, który ogólnie używa nazwy Life Force. To dość długa historia, którą chciałbym przedstawić choćby w zarysie i na bieżąco informować o działaniach ruchu (w miarę wolnego czasu, bo bywam tu dość rzadko).
Na dziś prawie wszystkie materiały są po angielsku, zatem tu też będą przeważać.
'Our' mówi o tym, że to ruch wszystkich ludzi, którzy chcieliby wziąć w nim udział.
Prawdopodobnie obejmie cały świat.
Ilustracja nagłówkowa nawiązuje do strony www.GPRC.global
(Global Peace and Restoration Consortium)
która była "przymiarkowo" stworzona na początku 2022 r. , a obecnie jest w przebudowie.
Wszystkich materiałów jest bardzo dużo rozproszonych w wielu miejscach i na różnych stronach. Będę je stopniowo ujawniał i omawiał.
Na górze wątku informacje nowsze. Cdn
Nazwa strony nawiązuje do globalnego ruchu wolnych ludzi, który ogólnie używa nazwy Life Force. To dość długa historia, którą chciałbym przedstawić choćby w zarysie i na bieżąco informować o działaniach ruchu (w miarę wolnego czasu, bo bywam tu dość rzadko). Na dziś prawie wszystkie materiały są po angielsku, zatem tu też będą przeważać. 'Our' mówi o tym, że to ruch wszystkich ludzi, którzy chcieliby wziąć w nim udział. Prawdopodobnie obejmie cały świat. Ilustracja nagłówkowa nawiązuje do strony www.GPRC.global (Global Peace and Restoration Consortium) która była "przymiarkowo" stworzona na początku 2022 r. , a obecnie jest w przebudowie. Wszystkich materiałów jest bardzo dużo rozproszonych w wielu miejscach i na różnych stronach. Będę je stopniowo ujawniał i omawiał. Na górze wątku informacje nowsze. Cdn
0 Komentarze 0 Udostępnienia
Ostatnie aktualizacje
 • Wywiady z Kimberly Goguen prowadzone przez George'a Iceman'a.
  Tych wywiadów było już parę (patrz np. kanał https://rumble.com/user/therevealreport), tutaj skupmy się na najnowszym z 20.06.22. Jest dostępny na
  https://rumble.com/v1975za-the-revel-report-with-kim-goguen-6-20-22.html
  (cz. 1, około 1 h, cz. 2 AKTUALIZACJA poprzeniego wpisu! jest juz na cz. 2 (urwana tuż przed końcem) - https://www.unitednetwork.news/content/detail/62b37dcd642e01001a6a0b93/The-Reveal-Report-20-06-2022:-Part-2 ).
  Przybliżony minutaż cz. 1 (w rzeczywistości dużo więcej ważnych tematów):
  3:00 NWO, (38:55) siły światła vs. 13:30 siły ciemności 20:20 Czarne Słońce, 25:10 Solomon/świątynia, certyfikaty urodzenia, 27:00 IRS, SSp, 29:00 GESARA, 31:50 Mojżesz, 10 spośród 613 przykazań, 35:00 Abraxas, 36:15 NESARA, 43:20 cyfrowy USD ...
  Dla osób nie znających dobrze j. angielskiego - wstępne tłumaczenie (przed korektą) obu części (AKTUALIZACJA):
  https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vQkZBzuxRMi0HJcnKC_QGpQQEm4PUc7EnWJfgKhij0VDGeJpOqLVAViwU0v2GO9F1EOREH8FgKZA2V8/pub
  UWAGA
  Jestem teraz na wyjeździe wakacyjnym - trudno mi zrobić korektę i ją tutaj wrzucić.  Wywiady z Kimberly Goguen prowadzone przez George'a Iceman'a. Tych wywiadów było już parę (patrz np. kanał https://rumble.com/user/therevealreport), tutaj skupmy się na najnowszym z 20.06.22. Jest dostępny na https://rumble.com/v1975za-the-revel-report-with-kim-goguen-6-20-22.html (cz. 1, około 1 h, cz. 2 AKTUALIZACJA poprzeniego wpisu! jest juz na cz. 2 (urwana tuż przed końcem) - https://www.unitednetwork.news/content/detail/62b37dcd642e01001a6a0b93/The-Reveal-Report-20-06-2022:-Part-2 ). Przybliżony minutaż cz. 1 (w rzeczywistości dużo więcej ważnych tematów): 3:00 NWO, (38:55) siły światła vs. 13:30 siły ciemności 20:20 Czarne Słońce, 25:10 Solomon/świątynia, certyfikaty urodzenia, 27:00 IRS, SSp, 29:00 GESARA, 31:50 Mojżesz, 10 spośród 613 przykazań, 35:00 Abraxas, 36:15 NESARA, 43:20 cyfrowy USD ... Dla osób nie znających dobrze j. angielskiego - wstępne tłumaczenie (przed korektą) obu części (AKTUALIZACJA): https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vQkZBzuxRMi0HJcnKC_QGpQQEm4PUc7EnWJfgKhij0VDGeJpOqLVAViwU0v2GO9F1EOREH8FgKZA2V8/pub UWAGA Jestem teraz na wyjeździe wakacyjnym - trudno mi zrobić korektę i ją tutaj wrzucić.
  RUMBLE.COM
  The Reveal Report With Kim Goguen 6-20-22
  George Iceman interviews Kim Goguen
  1
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Krótkie wyjaśnienie od Kimberly czym jest Colony, o której to organizacji często wspomina. Jest to ciało cywilizacji multiversum. Są think tankiem oraz grupą wykonawczą/egzekucyjną dla wszystkich planet. Z tego powodu są nazywani "Arbitrzy przejściowi". Pomagają tu i gdzie indziej w przejściach w odniesieniu do przestrzeni i
  mogą zmuszać siły, które szkodzą całej planecie do ustąpienia.

  https://www.youtube.com/watch?v=3GGhFz6XVR4
  Krótkie wyjaśnienie od Kimberly czym jest Colony, o której to organizacji często wspomina. Jest to ciało cywilizacji multiversum. Są think tankiem oraz grupą wykonawczą/egzekucyjną dla wszystkich planet. Z tego powodu są nazywani "Arbitrzy przejściowi". Pomagają tu i gdzie indziej w przejściach w odniesieniu do przestrzeni i mogą zmuszać siły, które szkodzą całej planecie do ustąpienia. https://www.youtube.com/watch?v=3GGhFz6XVR4
  2
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Dzięki staraniu paru osób mamy pierwszy transkrypt i tłumaczenie na j. polski na bazie 1. redakcji z wystąpienia K. Goguen z 17.06, patrz załącznik PDF. Załeżało na czasie, więc są jeszcze błędy do poprawienia. Najlepiej oprzeć się na odsłuchaniu audycji.
  Dzięki staraniu paru osób mamy pierwszy transkrypt i tłumaczenie na j. polski na bazie 1. redakcji z wystąpienia K. Goguen z 17.06, patrz załącznik PDF. Załeżało na czasie, więc są jeszcze błędy do poprawienia. Najlepiej oprzeć się na odsłuchaniu audycji.
  Typ pliku: pdf
  1
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • 17 czerwca późnym wieczorem czasu polskiego miała miejsce ważna audycja Kimberly Goguen via UNGND: https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/62ad05eee3aa78001b32042b/17-06-2022-United-Network-Global-News-Desk OR https://odysee.com/@LoveLight:f/17-06-2022-United-Network-Global-News-Desk:b?r=BmfnTnY2KXvaiorNEpwU2Lpc5dfnRrkd
  LUB nagranie https://rumble.com/embed/v168l8b/?pub=lwgmr

  Niestety tym razem jakość transmisji była słaba i przez to transkrypt i tłumaczenie mogą się opóźnić (będzie aktualizacja w tym wątku).
  Krótko i "na gorąco" o tej wypowiedzi.
  Zaczyna się zaskakująco od wzmianki o Putinie i Rosji. Świat przezywa wielkie zakłócenia w dostawach ropy, gazu i żywności. Jako Amerykanka Kim skupiła się na możliwych rozwiązaniach i uwarunkowaniach tamtejszej tragicznej sytuacji, ale metoda ma charakter uniwersalny. Z punktu widzenia Polski wydaje się to kontrowersyjne, ale KIm powtarza, że obecna wojna jest teatrem odgrywanym przez wyższe siły niż sama Rosja, Ukraina itp. i może być szybko zakończona przez odcięcie mocodawców od funduszy i wpływów. Innymi słowy zakończenie starego planu destabilizacji świata.
  Dalsza część (wg mnie - zasadnicza) od ok. 21 min. to typowe tygodniowe news - sprawy, o których prawdopodobnie dowiemy się tylko z UNN.
  Kimberly jest w dobrym humorze ponieważ finalizuje z powodzeniem czyszczeni wielu ostatnich przeszkód na drodze restytucji suwerenności ludzi i odnowy Ziemi oraz konsekwentnie dopina ten program, który realizuje od lat jako założycielka ruchu Life Force, Ground Command, szefowa Global Intelligence Agency, dyspozytor Systemu Alfa mapującego wszystkie zasoby Ziemi i nowego systemu finansowego, zarządca Hall of Records i z tytułu innych funkcji o zasięgu globalnym
  To wszystko pozwala jej mówić z pozycji głębokiej wiedzy, wglądu nawet w aspekty ezoteryczne (najwyższe dopuszczenie do tajnych informacji), wiodącej siły/władzy, a także żartować z niedobitków starego systemu i ich pogubienia się.
  Przewijają się też wątki egzopolityczne, o których prawie 100% ludzi nie ma pojęcia.
  Przykłady paru wiadomości, które raczej nie były wcześniej ujawniane (?). Jednym z nich była informacja o pilotach CIA samolotów zajmujących się rozsiewaniem chemtrails, a innym ujawnienie przez nią informacji o korporacji Umbrella. O korporacji Umbrella mówi się cały czas w wywiadach superżołnierzy na temat ich działalności poza planetą, a niektórzy emerytowani superżołnierze podają ją jako pozaplanetarnego twórcę śmiercionośnej technologii stosowanej w zastrzykach Covid. Potwierdziła także niektóre z nauk ekspertów prawnych, takich jak David Straight.
  ... Nie ma sensu wdawać się w tym wpisie w wiele innych szczegółów, zwłaszcza dot. systemu finansowego, ponieważ trzeba będzie je wyjaśnić na podstawie transkryptu i tłumaczenia - wiele pojęć nie jest publicznie znana.

  Zatem czekamy - prawdopodobnie do poniedziałku/wtorku.
  Zachęcam także do zaglądnięcia do poprzednich tutejszych wpisów oraz "nowe" osoby do zapisania się do odnośnych grup na telegramie, np.
  https://t.me/+brOcGIvyr6E5YTlk - tamże linki do innych podobnych kanałów.
  Osobiście prawie nie udzielam się tam, tylko okazjonalnie obserwuję - wśród informacji wartościowych jest tam także trochę "bajkopisartwa" oraz wpisów ze źródeł prawdopodobnie zinfiltrowanych. Im więcej śledzimy Kimberly (robię to od ponad 2 lat) - tym łatwiej je wyłowić.
  Niniejszy wpis dedykuję głównie nowym osobom - adeptom ruchu Life Force i ludziom ciekawym prawdy o naszej rzeczywistości.
  17 czerwca późnym wieczorem czasu polskiego miała miejsce ważna audycja Kimberly Goguen via UNGND: https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/62ad05eee3aa78001b32042b/17-06-2022-United-Network-Global-News-Desk OR https://odysee.com/@LoveLight:f/17-06-2022-United-Network-Global-News-Desk:b?r=BmfnTnY2KXvaiorNEpwU2Lpc5dfnRrkd LUB nagranie https://rumble.com/embed/v168l8b/?pub=lwgmr Niestety tym razem jakość transmisji była słaba i przez to transkrypt i tłumaczenie mogą się opóźnić (będzie aktualizacja w tym wątku). Krótko i "na gorąco" o tej wypowiedzi. Zaczyna się zaskakująco od wzmianki o Putinie i Rosji. Świat przezywa wielkie zakłócenia w dostawach ropy, gazu i żywności. Jako Amerykanka Kim skupiła się na możliwych rozwiązaniach i uwarunkowaniach tamtejszej tragicznej sytuacji, ale metoda ma charakter uniwersalny. Z punktu widzenia Polski wydaje się to kontrowersyjne, ale KIm powtarza, że obecna wojna jest teatrem odgrywanym przez wyższe siły niż sama Rosja, Ukraina itp. i może być szybko zakończona przez odcięcie mocodawców od funduszy i wpływów. Innymi słowy zakończenie starego planu destabilizacji świata. Dalsza część (wg mnie - zasadnicza) od ok. 21 min. to typowe tygodniowe news - sprawy, o których prawdopodobnie dowiemy się tylko z UNN. Kimberly jest w dobrym humorze ponieważ finalizuje z powodzeniem czyszczeni wielu ostatnich przeszkód na drodze restytucji suwerenności ludzi i odnowy Ziemi oraz konsekwentnie dopina ten program, który realizuje od lat jako założycielka ruchu Life Force, Ground Command, szefowa Global Intelligence Agency, dyspozytor Systemu Alfa mapującego wszystkie zasoby Ziemi i nowego systemu finansowego, zarządca Hall of Records i z tytułu innych funkcji o zasięgu globalnym To wszystko pozwala jej mówić z pozycji głębokiej wiedzy, wglądu nawet w aspekty ezoteryczne (najwyższe dopuszczenie do tajnych informacji), wiodącej siły/władzy, a także żartować z niedobitków starego systemu i ich pogubienia się. Przewijają się też wątki egzopolityczne, o których prawie 100% ludzi nie ma pojęcia. Przykłady paru wiadomości, które raczej nie były wcześniej ujawniane (?). Jednym z nich była informacja o pilotach CIA samolotów zajmujących się rozsiewaniem chemtrails, a innym ujawnienie przez nią informacji o korporacji Umbrella. O korporacji Umbrella mówi się cały czas w wywiadach superżołnierzy na temat ich działalności poza planetą, a niektórzy emerytowani superżołnierze podają ją jako pozaplanetarnego twórcę śmiercionośnej technologii stosowanej w zastrzykach Covid. Potwierdziła także niektóre z nauk ekspertów prawnych, takich jak David Straight. ... Nie ma sensu wdawać się w tym wpisie w wiele innych szczegółów, zwłaszcza dot. systemu finansowego, ponieważ trzeba będzie je wyjaśnić na podstawie transkryptu i tłumaczenia - wiele pojęć nie jest publicznie znana. Zatem czekamy - prawdopodobnie do poniedziałku/wtorku. Zachęcam także do zaglądnięcia do poprzednich tutejszych wpisów oraz "nowe" osoby do zapisania się do odnośnych grup na telegramie, np. https://t.me/+brOcGIvyr6E5YTlk - tamże linki do innych podobnych kanałów. Osobiście prawie nie udzielam się tam, tylko okazjonalnie obserwuję - wśród informacji wartościowych jest tam także trochę "bajkopisartwa" oraz wpisów ze źródeł prawdopodobnie zinfiltrowanych. Im więcej śledzimy Kimberly (robię to od ponad 2 lat) - tym łatwiej je wyłowić. Niniejszy wpis dedykuję głównie nowym osobom - adeptom ruchu Life Force i ludziom ciekawym prawdy o naszej rzeczywistości.
  UNITEDNETWORK.NUNCHEE.TV
  "17-06-2022 United Network Global News Desk"
  "Join Kim as she updates us on how the light is restructuring our world.  The IRS is disappearing, what is next and how are we as humans going to stand up and work together.  "
  1
  1 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Kim jest Kimberly Goguen?
  Było o tym sporo relacji, także fragmentarycznie od samej Kim. Także paszkwili z rożnych stron, głównie wrogów i manipulatorów z Wikipedii i innych mediów zdominowanych przez Deep State - ujmując ogólnie.
  Kimberly miała do czynienia z różnymi takimi typami, ale sama mówi, że nie ma lepszych nauczycieli jak wrogowie, którym dziękuje za naukę.
  Tutaj bodajże najlepszy wywiad z Kim na temat jej życia od dzieciństwa, jej doświadczeń i roli, w którą została wepchnięta na planecie Ziemia. Kim opowiada o swojej podróży i o tym, jak nauczyła się żonglować swoimi obecnymi obowiązkami wobec ludzkości.
  Nie obejmuje ostatnich wydarzeń - prawdopodobnie o tym będzie w następnej serii. Nie są także omawiane różne funkcje Kimberly. O tym jest sporo materiałów na telegramie np.:
  https://t.me/+r_yMlaXEbc45NmZh
  https://t.me/c/1653755358/31
  https://t.me/c/1653755358/28
  https://t.me/c/1653755358/29
  i inne na tym kanale

  Wywiad przeprowadza Max Lowen - ważna osobowość Life Force, kobieta z wieloma doświadczeniami, która prowadzi program Unbroken (patrz też na United Network News)
  W załączniku (PDF) polskie tłumaczenie transkryptu. Wzięte jako gotowe z pewnego kanału na Telegramie.
  Oryginalne nagranie z końca maja:
  https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/6293e21f2240fb001ac6bd96/UnBroken-with-Max-and-Kim
  lub
  https://odysee.com/@SavetheWorld:3/Kim-Goguen-Interviewed:5?r=BmfnTnY2KXvaiorNEpwU2Lpc5dfnRrkd
  Kim jest Kimberly Goguen? Było o tym sporo relacji, także fragmentarycznie od samej Kim. Także paszkwili z rożnych stron, głównie wrogów i manipulatorów z Wikipedii i innych mediów zdominowanych przez Deep State - ujmując ogólnie. Kimberly miała do czynienia z różnymi takimi typami, ale sama mówi, że nie ma lepszych nauczycieli jak wrogowie, którym dziękuje za naukę. Tutaj bodajże najlepszy wywiad z Kim na temat jej życia od dzieciństwa, jej doświadczeń i roli, w którą została wepchnięta na planecie Ziemia. Kim opowiada o swojej podróży i o tym, jak nauczyła się żonglować swoimi obecnymi obowiązkami wobec ludzkości. Nie obejmuje ostatnich wydarzeń - prawdopodobnie o tym będzie w następnej serii. Nie są także omawiane różne funkcje Kimberly. O tym jest sporo materiałów na telegramie np.: https://t.me/+r_yMlaXEbc45NmZh https://t.me/c/1653755358/31 https://t.me/c/1653755358/28 https://t.me/c/1653755358/29 i inne na tym kanale Wywiad przeprowadza Max Lowen - ważna osobowość Life Force, kobieta z wieloma doświadczeniami, która prowadzi program Unbroken (patrz też na United Network News) W załączniku (PDF) polskie tłumaczenie transkryptu. Wzięte jako gotowe z pewnego kanału na Telegramie. Oryginalne nagranie z końca maja: https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/6293e21f2240fb001ac6bd96/UnBroken-with-Max-and-Kim lub https://odysee.com/@SavetheWorld:3/Kim-Goguen-Interviewed:5?r=BmfnTnY2KXvaiorNEpwU2Lpc5dfnRrkd
  Typ pliku: pdf
  1
  1 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Komunikat od Rady Univerusm via Kimberly Goguen z wtorku 14.06 po południu.
  "Energia jest dziś świetna, wczoraj było ciężko, ale udało nam się przetrwać burzę.
  Nadchodzi nowy dzień dla Ziemi i wszystkich jej mieszkańców, ponieważ to, co było kiedyś, jest teraz znowu [ w sensie powrót do normalności]. Dla Niej wolność jest blisko. Przywróćcie Jej - Ziemi chwałę, a ona wam to wynagrodzi, bo jest najłaskawszym gospodarzem. Nie wybaczaj wrogom, bo nie okazali ci litości. Nagródź tych, którzy z tobą podróżowali, za ich poświęcenie. Podążali oni bowiem ścieżką Stwórcy. Wreszcie nastał nowy dzień. Radujcie się z waszych osiągnięć. Zostaniecie dobrze wynagrodzeni. W Pokoju i Miłości Stwórcy idziemy"
  +
  1) Pogoda sama się koryguje, nie mają już maszyn pogodowych, więc powrót do naturalnego stanu zajmie trochę czasu. Wszystko, co dzieje się od wczoraj, jest NATURALNE.
  2) Chemtrails znikną, ponieważ nie będzie już więcej scenariuszy typu "może to zadziała". [w planie szkodzenia ludziom i ich kontrolowania przez Black Sun, Deep State itp.]
  Więcej informacji wkrótce.
  Komunikat od Rady Univerusm via Kimberly Goguen z wtorku 14.06 po południu. "Energia jest dziś świetna, wczoraj było ciężko, ale udało nam się przetrwać burzę. Nadchodzi nowy dzień dla Ziemi i wszystkich jej mieszkańców, ponieważ to, co było kiedyś, jest teraz znowu [ w sensie powrót do normalności]. Dla Niej wolność jest blisko. Przywróćcie Jej - Ziemi chwałę, a ona wam to wynagrodzi, bo jest najłaskawszym gospodarzem. Nie wybaczaj wrogom, bo nie okazali ci litości. Nagródź tych, którzy z tobą podróżowali, za ich poświęcenie. Podążali oni bowiem ścieżką Stwórcy. Wreszcie nastał nowy dzień. Radujcie się z waszych osiągnięć. Zostaniecie dobrze wynagrodzeni. W Pokoju i Miłości Stwórcy idziemy" + 1) Pogoda sama się koryguje, nie mają już maszyn pogodowych, więc powrót do naturalnego stanu zajmie trochę czasu. Wszystko, co dzieje się od wczoraj, jest NATURALNE. 2) Chemtrails znikną, ponieważ nie będzie już więcej scenariuszy typu "może to zadziała". [w planie szkodzenia ludziom i ich kontrolowania przez Black Sun, Deep State itp.] Więcej informacji wkrótce.
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Raport z 10.06.22 z United Network Global News Desk
  - po garści medialnych news, wystąpienie Kimberly - od spraw humorystycznych jak np. pszczoły stały się rybami, po pokazanie że Deep State utkwiło w latach 70 i kto rządzi w Białym Domu. Jakie triki stosują, ale wszystko im się wali. Dużo szczegółów zza kurtyny.
  Śmiałem się razem z Kim i Sunny z zasłużonych porażek (jedna za drugą) namiestników Black Sun - stracili niemal całkiem kontrolę nad światem, wraz ze swoimi pogubionymi podwykonawcami. Nagrania:
  https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/62a3fa348101c100133c11f8/10-06-2022-United-Network-Global-News-Desk lub https://rumble.com/embed/v15fumy/?pub=lwgmr
  A transkrypt i przybliżone tłumaczenie w załączonym PDF.
  Raport z 10.06.22 z United Network Global News Desk - po garści medialnych news, wystąpienie Kimberly - od spraw humorystycznych jak np. pszczoły stały się rybami, po pokazanie że Deep State utkwiło w latach 70 i kto rządzi w Białym Domu. Jakie triki stosują, ale wszystko im się wali. Dużo szczegółów zza kurtyny. Śmiałem się razem z Kim i Sunny z zasłużonych porażek (jedna za drugą) namiestników Black Sun - stracili niemal całkiem kontrolę nad światem, wraz ze swoimi pogubionymi podwykonawcami. Nagrania: https://unitednetwork.nunchee.tv/content/detail/62a3fa348101c100133c11f8/10-06-2022-United-Network-Global-News-Desk lub https://rumble.com/embed/v15fumy/?pub=lwgmr A transkrypt i przybliżone tłumaczenie w załączonym PDF.
  Typ pliku: pdf
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu https://locusmind.com//posts/16586 o prawdziwej historii Multiversum i Ziemi udostępniam przybliżony transkrypt angielski i przybliżone tłumaczenie na j. polski (załącznik PDF).
  Tak pobieżna relacja całej historii nie może być w żadnej mierze pełna i dobrze zrozumiała, także ze względu na użyte nowe pojęcia. Szereg z nich dla wielu jest całkowicie obca, ale była wyjaśniana przez Kimberly uprzednio, część brzmi jako niedokładnie odtworzone w transkrypcie i dalej niedokładnie przetłumaczone, lub jak skrót myślowy, a nawet przejęzyczenie mowy potocznej, a nie czytanie przygotowanego idealnego tekstu wykładu.
  Myślę, że to będzie stopniowo wyjaśniane.
  Cdn.
  W nawiązaniu do wcześniejszego wpisu https://locusmind.com//posts/16586 o prawdziwej historii Multiversum i Ziemi udostępniam przybliżony transkrypt angielski i przybliżone tłumaczenie na j. polski (załącznik PDF). Tak pobieżna relacja całej historii nie może być w żadnej mierze pełna i dobrze zrozumiała, także ze względu na użyte nowe pojęcia. Szereg z nich dla wielu jest całkowicie obca, ale była wyjaśniana przez Kimberly uprzednio, część brzmi jako niedokładnie odtworzone w transkrypcie i dalej niedokładnie przetłumaczone, lub jak skrót myślowy, a nawet przejęzyczenie mowy potocznej, a nie czytanie przygotowanego idealnego tekstu wykładu. Myślę, że to będzie stopniowo wyjaśniane. Cdn.
  Typ pliku: pdf
  2
  0 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Z innego źródła.
  Co ujawnia B. Fulford w tym tygodniu? Jak zwykle z zastrzeżeniami, ale że stare złogi uzurpatorów władzy na ludzkością są czyszczone, to wiadomo i z innych źródeł. Zbliżamy się do ery wolności?
  (ew. włącz tłumaczenie)
  https://tanneneck.blogspot.com/2022/06/benjamin-fulford-deutsch_13.html
  Z innego źródła. Co ujawnia B. Fulford w tym tygodniu? Jak zwykle z zastrzeżeniami, ale że stare złogi uzurpatorów władzy na ludzkością są czyszczone, to wiadomo i z innych źródeł. Zbliżamy się do ery wolności? (ew. włącz tłumaczenie) https://tanneneck.blogspot.com/2022/06/benjamin-fulford-deutsch_13.html
  TANNENECK.BLOGSPOT.COM
  Benjamin Fulford - deutsch
  Von Benjamin Fulford  Der endgültige Sieg der Hippie-Generation: Die westliche Politik wird zu "Liebe machen, nicht Krieg". Die Welt durchlä...
  2
  1 Komentarze 0 Udostępnienia
 • Real History od Multiverse part 1
  Prawdziwa historia Muliversum cz. 1
  https://www.unitednetwork.news/content/detail/62a6469d2ae84a0014f716ab/The-Real-History-Part-One
  Real History od Multiverse part 1 Prawdziwa historia Muliversum cz. 1 https://www.unitednetwork.news/content/detail/62a6469d2ae84a0014f716ab/The-Real-History-Part-One
  WWW.UNITEDNETWORK.NEWS
  "The Real History Part One"
  "How was the Universe Formed? Alpha and Omega. How was the Cabal Formed, who REALLY controlled Earth? Just how long have we been fighting for our freedom and from who? Join us for the REAL history of the world"
  1
  2 Komentarze 0 Udostępnienia
Więcej artykułów