Wspomniałem kiedyś w przenośni, że Kimberly Goguen pisze historię świata. I dodałem na Gforce.network, że ktoś powinien to uwiecznić w postaci jakiejś kroniki z której stworzy się zapis tej nowej historii.
Nie znam dokładnych szczegółów, ale Lisa T. (bliska współpracowniczka Kimberly) przesłała na telegramie taki notatnik za okres od 18 listopada 21 do 31 marca 2022.
W telegraficznym skrócie i hasłowo, bez redakcji i wyjaśnień - główne akcje i obserwacje Kimberly oraz działań zleconych.
Widzę, że znajdują się tam ważniejsze dokonania, o których Kim już informowała w ramach live@5 i spotkań tygodniowych. Pokazywałam i komentowałem to tutaj i na twitterze. Poniższy notatnik pokazuje dużo więcej. Użyta jest nomenklatura po części znana członkom Life Force, ale jest też sporo nowych terminów - jeszcze nie rozszyfrowanych. Dla nowych osób wyjaśnię przynajmniej tyle, że Colony to to grupa wykonawcza z innych obszarów kosmosu/częstotliwości pomagająca w robieniu porządku na Ziemi, ponieważ jej stan jest ważny dla rozwoju wielu
cywilizacji. Pomaga też Enforcer (Enforcement jako grupa militarna nowego rodzaju). KIMS (Key Integrated Monetary System) to jej system zarządzania finansami, a pośrednio zasobami Ziemi , Itd.
Rozumiem. że kiedyś te notatki będą lepiej opracowane - Kim (Kimberly - szef Global Intelligence Agency i Dowódca Naziemny) jest teraz zbyt zajęta, ale ma w ten sposób "kotwice pamięci". Z materiału widać jak mało politycy i "eksperci" wiedzą co się realnie dzieje, a bardzo nieliczni, którzy coś wiedzą - milczą/udają że nie wiedzą. Widać też jak rozpaczliwie i bez sukcesu Deep State / Black Sun itp.
ciemne siły chwytają się różnych metod i środków by zachować dystopijny status quo i nawet wysadzić Ziemię w powietrze.
Z drugiej strony jak Kim walecznie się temu przeciwstawia i wygrywa. Czasem, wobec nowych posunięć przeciwnika lub
odkrytych nowych pułapek, musi się nieco cofnąć by potem zrobić kolejny krok ku zwycięstwu i wyzwoleniu Ludzkości.
O już bliskim zwycięstwie napisałem w poprzednim wpisie.

Otwórz notatkę (PDF) - jest wzięta z telegramu, dodałem tylko wewnętrzny nagłówek. Spodziewam się że cdn.
https://drive.google.com/file/d/1JjyEChRqhBo9w_cpUP6tFfinO-P-xnvj/view?usp=sharing

[nazwa pliku z GHWC - Global Health and Wellness Consortium, pochodzi zapewne od miejsca, gdzie Lisa publikuje, ponieważ inne strony Life Force zostały czasowo zamknięte w oczekiwaniu na nową postać]

Wspomniałem kiedyś w przenośni, że Kimberly Goguen pisze historię świata. I dodałem na Gforce.network, że ktoś powinien to uwiecznić w postaci jakiejś kroniki z której stworzy się zapis tej nowej historii. Nie znam dokładnych szczegółów, ale Lisa T. (bliska współpracowniczka Kimberly) przesłała na telegramie taki notatnik za okres od 18 listopada 21 do 31 marca 2022. W telegraficznym skrócie i hasłowo, bez redakcji i wyjaśnień - główne akcje i obserwacje Kimberly oraz działań zleconych. Widzę, że znajdują się tam ważniejsze dokonania, o których Kim już informowała w ramach live@5 i spotkań tygodniowych. Pokazywałam i komentowałem to tutaj i na twitterze. Poniższy notatnik pokazuje dużo więcej. Użyta jest nomenklatura po części znana członkom Life Force, ale jest też sporo nowych terminów - jeszcze nie rozszyfrowanych. Dla nowych osób wyjaśnię przynajmniej tyle, że Colony to to grupa wykonawcza z innych obszarów kosmosu/częstotliwości pomagająca w robieniu porządku na Ziemi, ponieważ jej stan jest ważny dla rozwoju wielu cywilizacji. Pomaga też Enforcer (Enforcement jako grupa militarna nowego rodzaju). KIMS (Key Integrated Monetary System) to jej system zarządzania finansami, a pośrednio zasobami Ziemi , Itd. Rozumiem. że kiedyś te notatki będą lepiej opracowane - Kim (Kimberly - szef Global Intelligence Agency i Dowódca Naziemny) jest teraz zbyt zajęta, ale ma w ten sposób "kotwice pamięci". Z materiału widać jak mało politycy i "eksperci" wiedzą co się realnie dzieje, a bardzo nieliczni, którzy coś wiedzą - milczą/udają że nie wiedzą. Widać też jak rozpaczliwie i bez sukcesu Deep State / Black Sun itp. ciemne siły chwytają się różnych metod i środków by zachować dystopijny status quo i nawet wysadzić Ziemię w powietrze. Z drugiej strony jak Kim walecznie się temu przeciwstawia i wygrywa. Czasem, wobec nowych posunięć przeciwnika lub odkrytych nowych pułapek, musi się nieco cofnąć by potem zrobić kolejny krok ku zwycięstwu i wyzwoleniu Ludzkości. O już bliskim zwycięstwie napisałem w poprzednim wpisie. Otwórz notatkę (PDF) - jest wzięta z telegramu, dodałem tylko wewnętrzny nagłówek. Spodziewam się że cdn. https://drive.google.com/file/d/1JjyEChRqhBo9w_cpUP6tFfinO-P-xnvj/view?usp=sharing [nazwa pliku z GHWC - Global Health and Wellness Consortium, pochodzi zapewne od miejsca, gdzie Lisa publikuje, ponieważ inne strony Life Force zostały czasowo zamknięte w oczekiwaniu na nową postać]
Like
3
0 Komentarze 0 Udostępnienia 6 Wyświetlenia