Ogólnopolska akcja ulotkowa „COVID - GLOBALNE OSZUSTWO”. Dołącz do nas!

Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby nieświadomych osób z prostym i czytelnym przekazem o PLANdemii. Bez straszenia, wykrzykników i chaosu graficznego. Tylko konkretne fakty z odwołaniem się do intelektu odbiorcy ulotki i zaproszeniem go do samodzielnej weryfikacji informacji. TO DZIAŁA. Jeżeli niektóre twierdzenia zawarte w ulotce Cię zdziwią, to ulotka jest także dla Ciebie. ;-)

Problemem ruchów wolnościowych jest brak spójnego komunikatu, który powinien płynąć do Rodaków. Większość aktywistów jest traktowana z lekceważeniem i wzgardą, ponieważ ludzie są zahipnotyzowani propagandą TV. Zmieńmy to, zasypując Polskę 1 wzorem ulotki i na tyle skutecznie, żeby każdy śpioch trafiał na nią w miejscach publicznych. Napotykając wciąż tę samą ulotkę, odczuje psychiczny dyskomfort i zacznie poszukiwać odpowiedzi na podświadome pytania o zakodowane hasło „COVID - GLOBALNE OSZUSTWO”.

Jeżeli każdy wydrukuje choć niewielką ilość ulotek, to biorąc pod uwagę naszą liczebność dotrzemy do ogromnej liczby Polaków i niewielkim kosztem przeprowadzimy szeroko zakrojoną akcję „reklamową”. Ulotki powinny znaleźć się w skrzynkach pocztowych, w środkach komunikacji, na przystankach i dworcach, w sklepach, w restauracjach i innych miejscach, gdzie ludzie mają czas na chwilowe czytanie. W ramach sabotażu należy dotrzeć z ulotkami również do przychodni, aptek i urzędów. ;-)

Wzór ulotki (format A5) został przygotowany do profesjonalnego wydruku oraz amatorskiego w zwykłej drukarce. Wystarczy pobrać paczkę i skorzystać z odpowiednio opisanych plików: TUTAJ WKLEJ LINK DO PACZKIhttps://mega.nz/file/uQsxQITI#9hkNOeJqg5CakA5XxJXZ3GufM72DtEEcdfpWjKIrtOs

EPS - profesjonalny druk
PDF - drukarka (są znaczniki cięcia)
PNG - internet
TXT - tekst, który czytasz do udostępniania wraz z paczką plików w sieciach społecznościowych

Poszukaj świadomego drukarza w swojej okolicy i poproś o wsparcie akcji lub przeznacz nieco swoich oszczędności i wydrukuj partię ulotek w domu. To niewielki wysiłek, a rozniesienie ulotek i okazjonalna rozmowa z budzącymi się Rodakami to już czysta przyjemność. ;-)

Udostępnij ten tekst w internecie razem z linkiem do paczki z plikami wszędzie tam, gdzie aktywni są przebudzeni ludzie. Umieść paczkę na innych, darmowych hostingach, żeby przetrwała jak najdłużej w sieci.

Zatrzymajmy razem plandemię! Wielkie podziękowania za Twoją pomoc! :-)
Ogólnopolska akcja ulotkowa „COVID - GLOBALNE OSZUSTWO”. Dołącz do nas! Celem akcji jest dotarcie do jak największej liczby nieświadomych osób z prostym i czytelnym przekazem o PLANdemii. Bez straszenia, wykrzykników i chaosu graficznego. Tylko konkretne fakty z odwołaniem się do intelektu odbiorcy ulotki i zaproszeniem go do samodzielnej weryfikacji informacji. TO DZIAŁA. Jeżeli niektóre twierdzenia zawarte w ulotce Cię zdziwią, to ulotka jest także dla Ciebie. ;-) Problemem ruchów wolnościowych jest brak spójnego komunikatu, który powinien płynąć do Rodaków. Większość aktywistów jest traktowana z lekceważeniem i wzgardą, ponieważ ludzie są zahipnotyzowani propagandą TV. Zmieńmy to, zasypując Polskę 1 wzorem ulotki i na tyle skutecznie, żeby każdy śpioch trafiał na nią w miejscach publicznych. Napotykając wciąż tę samą ulotkę, odczuje psychiczny dyskomfort i zacznie poszukiwać odpowiedzi na podświadome pytania o zakodowane hasło „COVID - GLOBALNE OSZUSTWO”. Jeżeli każdy wydrukuje choć niewielką ilość ulotek, to biorąc pod uwagę naszą liczebność dotrzemy do ogromnej liczby Polaków i niewielkim kosztem przeprowadzimy szeroko zakrojoną akcję „reklamową”. Ulotki powinny znaleźć się w skrzynkach pocztowych, w środkach komunikacji, na przystankach i dworcach, w sklepach, w restauracjach i innych miejscach, gdzie ludzie mają czas na chwilowe czytanie. W ramach sabotażu należy dotrzeć z ulotkami również do przychodni, aptek i urzędów. ;-) Wzór ulotki (format A5) został przygotowany do profesjonalnego wydruku oraz amatorskiego w zwykłej drukarce. Wystarczy pobrać paczkę i skorzystać z odpowiednio opisanych plików: TUTAJ WKLEJ LINK DO PACZKIhttps://mega.nz/file/uQsxQITI#9hkNOeJqg5CakA5XxJXZ3GufM72DtEEcdfpWjKIrtOs EPS - profesjonalny druk PDF - drukarka (są znaczniki cięcia) PNG - internet TXT - tekst, który czytasz do udostępniania wraz z paczką plików w sieciach społecznościowych Poszukaj świadomego drukarza w swojej okolicy i poproś o wsparcie akcji lub przeznacz nieco swoich oszczędności i wydrukuj partię ulotek w domu. To niewielki wysiłek, a rozniesienie ulotek i okazjonalna rozmowa z budzącymi się Rodakami to już czysta przyjemność. ;-) Udostępnij ten tekst w internecie razem z linkiem do paczki z plikami wszędzie tam, gdzie aktywni są przebudzeni ludzie. Umieść paczkę na innych, darmowych hostingach, żeby przetrwała jak najdłużej w sieci. Zatrzymajmy razem plandemię! Wielkie podziękowania za Twoją pomoc! :-)
1
0 Komentarze 0 Udostępnienia